Centrum Zawiesi działa na rynku polskim od 1989 r.

Jesteśmy największym producentem w centralnej Polsce, wszystkich typów atestowanych zawiesi:
łańcuchowych, linowych, poliestrowych oraz osprzętu potrzebnego do podwieszania, mocowania i zabezpieczania ładunku w transporcie.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną: lin stalowych do fi 55 mm ( w tym lin nieodkrętnych i nierdzewnych ), lin polipropylenowych, łańcuchów, haków, szakli, zacisków śrubowych, ściągaczy łańcuchowych i poliestrowych, wciągników, trawers, itp.

Zaopatrujemy się w renomowanych firmach o zasięgu ogólnoświatowym takich jak:
YOKE, PEWAG, GUNNEBO, KETTENFABRIK UNNA, CASAR, PYTHON, CROSBY.

W ramach profesjonalnej, kompleksowej obsługi, każde zapytanie czy zamówienie traktujemy indywidualnie, tak aby doradzić optymalne rozwiązanie pod względem aktualnie obowiązujących przepisów, walorów użytkowych i konkurencyjnej ceny.

Priorytetem naszej działalności jest szybka i terminowa  realizacja zamówienia.

Od początku istnienia firmy „Fajer Zawiesia i Liny Jacek Fajer” najważniejszym priorytetem było nieustanne doskonalenie jakości oraz proponowanie klientom nowoczesnych rozwiązań na światowym poziomie.

Lata pracy oraz idące za tym doświadczenie pozwoliły na stworzenie i wprowadzenie unikatowego systemu jakości, który jest wykorzystywany w produkcji, jak i podczas badań okresowych wszystkich typów zawiesi (łańcuchowych, linowych oraz poliestrowych).

Szybkość realizacji zamówień, duże stany magazynowe, profesjonalne doradztwo w zakresie lin do żurawi oraz zawiesi są naszymi głównymi priorytetami.

Obecnie posiadamy dwa nowoczesne centra produkcyjno-handlowe znajdujące się w Warszawie oraz Gdańsku. Oba wyposażone są w prasy hydrauliczne, upalarki do lin oraz poziome, hydrauliczne maszyny wytrzymałościowe( zrywarki) o zakresie 200 i 100 ton.

Od 2013 roku, jako jedna z nielicznych firm produkcyjnych w Polsce, posiadamy uznanie Polskiego Rejestru Statku ( PRS) w zakresie naszej działalności.

Polski Rejestr Statków jest niezależną instytucją rzeczoznawczą działającą od ponad 75 lat, zajmująca się m.in. nadzorem okrętów, certyfikacją wyrobów, certyfikacją systemów zarządzania oraz nadzorem przemysłowym, których certyfikaty są honorowane na całym świecie. Uznanie PRS-u świadczy o wysokiej jakości produktów i usług świadczonych w naszej firmie.

 

belka